Aktualności

„Shadowhunters” zdążył zebrać wokół siebie sporą rzeszę osób zażarcie walczących o przedłużenie produkcji. Serial skończył się jednak na sezonie 3B i nie będzie kontynuowany. My wiemy natomiast jak potoczyłaby się akcja, gdyby błagania fanów zostały wysłuchane.

Showrunnerzy produkcji, Todd Slavkin i Darren Swimmer, zdradzili co czekałoby fanów w kolejnym sezonie, gdyby powstał:

  1.  Oświadczyny Alecowi oraz odejście Magnusa do Edomu nie uległyby zmianie. Natomiast podróż, którą bohaterowie odbyli, żeby go uratować trwałaby znacznie dłużej, możliwe nawet że kilka odcinków.

  1. Luke, po tym jak znowu stał się Nocnym Łowcą, wróciłby do Instytutu i na nowo stał się częścią tej społeczności, odnawiając dawno utracone więzi.   

  1. Zarówno Jonathan, jak i Królowa Jasnego Dworu pożyliby jeszcze wystarczająco długo, żeby zrobić więcej zamieszania. W książkach byli oni w bardzo bliskiej, intymnej relacji, którą scenarzyści rozciągnęliby na przynajmniej 10 odcinków. 

  1. Izzy posiadła moc niebiańskiego ognia, co sprawiłoby, że Lilith dane by było pojawić się w kolejnym sezonie, a przynamniej na jego początku. 

  1. Twórcy lepiej rozwinęliby relację Helen i Aline. Aktorki podobno miały świetną chemię między sobą, tworzącą pole manerwu dla scenarzystów. Helen ma całkiem sporo rodzeństwa, które poznalibyśmy w najbliższym czasie. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shadowhunters

Spokojne życie Clary Fray zmienia się, gdy w 18 urodziny dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą i jej misją jest chronienie ludzi przed czyhającymi na nich demonami. …


Aktualności