1
Aktualności

Fani „Shadowhunters” to grupa młodych, pełnych pasji ludzi, która tak łatwo nie pogodzi się z usunięciem swojego serialu. Mieliśmy przykład, że sympatycy produkcji telewizyjnych mają moc i mogą wiele (uratowanie „Lucifera”). Czy ta inicjatywa również przyniesie taki skutek?

Od momentu, w którym okazało się, że serial został skasowany, fani zebrali ponad 20 tysięcy dolarów dla organizacji charytatywnych i udostępnili ponad 10 milionów tweettów z hasztagiem #SaveShadowhunters. Co więcej, w celu uratowania adaptacji książek Cassandry Clare wynajęli samolot, aby latał nad główną siedzibą Netflixa.

Teraz zrobili kolejny krok. Wynajęli bilboard na Times Square w Nowym Jorku. Reklama pojawi się o godzinie 15:00 w piątek (29 czerwca) na 42nd Street i 7th Avenue od strony wschodniej i potrwa całe pięć minut. Prawdopodobnie będzie manifestować niezadowolenie wynikające z kasacji „Shadowhunters” bądź wyrażać prośbę o uratowanie produkcji. Jest to o tyle ambitny projekt, że ceny reklam w tak popularnym miejscu, jak Times Square, są horrendalne.

Shadowhunters ratowanie serialu bilbord
Fani są gotowi na wszystko, by ratować serial

Jeśli masz ochotę dołączyć do grupy ludzi, którym zależy na ratowaniu serii, a nie masz aż tyle pieniędzy, by wynajmować reklamę na Times Square, to po internecie krąży petycja, którą można podpisać. Do tej pory zgromadziła 130 000 podpisów.

W końcu przy „Luciferze” i „The Expanse” pomogło. 

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shadowhunters

Spokojne życie Clary Fray zmienia się, gdy w 18 urodziny dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą i jej misją jest chronienie ludzi przed czyhającymi na nich demonami. …