Aktualności

Mamy złą wiadomość dla fanów „Shadowhunters”. Produkcja została skasowana po trzecim sezonie. Jednak zanim to nastąpi, czeka nas emisja ostatnich odcinków.

12-odcinkowy sezon 3B pojawi się na naszych ekranach dopiero wiosną 2019 roku. Na pożegnanie z fanami zostanie również wyemitowany aż dwugodzinny finał. Kasacja nastąpiła ze względu na bardzo niską oglądalność produkcji.

Na temat braku przedłużenia wydała oświadczenie stacja Freeform:

Jesteśmy bardzo dumni z „Shadowhunters” – serii, która pokazała nowe oblicze w swoim gatunku i stała się ulubienicą fanów. Jednak wraz z naszymi partnerami podjęliśmy bardzo trudną decyzję, aby nie przedłużać produkcji na czwarty sezon, ale Freeform poparł nakręcenie specjalnego, dwuczęściowego finału, który dałby fanom właściwie zakończenie.

Shadowhunters, kasacja, 3 sezon, Netflix
Kadr z serialu z „Shadowhunters”

„Shadowhunters” powstało na podstawie sagi „Dary Anioła” autorstwa Cassandry Clare. Opowiada o 18-letniej Clary, która w dniu urodzin dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą – osobą polującą na demony. Produkcja spotkała się ze złym odbiorem ze względu na ogromne różnice między książką a serialem, a także słabą grę aktorską (zwłaszcza odtwórców głównych bohaterów).

Serial „Shadowhunters” jest dostępny na platformie Netflix.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shadowhunters

Spokojne życie Clary Fray zmienia się, gdy w 18 urodziny dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą i jej misją jest chronienie ludzi przed czyhającymi na nich demonami. …


Artykuły