Aktualności

Już od jakiegoś czasu było wiadomo, że w najnowszym sezonie serialu „Legion” zobaczymy nowego Shadow Kinga. Teraz, dzięki teaserowi wypuszczonemu przez stację FX, mamy okazję przyjrzeć mu się bliżej.

Serial skupia się na Davidzie Hallerze, u którego zdiagnozowano schizofrenię. Z czasem okazuje się jednak, że wszelkie głosy i wizje to nie wytwór jego wyobraźni, tylko prawdziwe zjawiska. Produkcja została oparta na serii komiksów o X-Menach.

Przypominamy, że w finale pierwszego sezonu Shadow King został usunięty z psychiki Davida. Jednak nie oznacza to, że pozbyto się go na zawsze. Znalazł on sobie inne „miejsce zamieszkania”, tj. zaginionego męża dr Melanie Bird (w tej roli Jean Smart) – Oliviera. Z pewnością będzie się dużo działo, a fani produkcji nie będą mogli narzekać na nudę. Oczywiście teaser nie podaje zbyt dużo informacji, można zatem liczyć na wiele niespodzianek.

Rolę Shadow Kinga odegra Navid Negahban („Homeland”), zastępujący Saïda Taghmaouia („Wonder Woman”), który krótko po przyjęciu roli z niej zrezygnował. Oprócz tego ponownie pojawią się: Dan Stevens („Downton Abbey”), Rachel Keller („Fargo”) i Aubrey Plaza („Parks and Recreation”).

Serial spotkał się z bardzo dobrymi opiniami: niektórzy fani uważają go za jedną z najlepszych produkcji roku 2017. Użytkownicy Metacritic ocenili „Legion” na 8.4, z kolei portal Rotten Tomatoes przypisał mu 90% „świeżości”. 

„Legion” powraca na ekrany telewizorów 3 kwietnia na amerykańskim kanale FX.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Aktualności