Aktualności

Seria opowiadająca o nastolatkach ratujących świat przed niegodziwymi planami rodziców odniosła sukces i jako komiks, i jako serial. Mimo że Hulu raczej nie spieszy się z kontynuacją produkcji „Runaways”, właśnie ruszyły prace kamery na planie drugiego sezonu.

Pomimo styczniowej zapowiedzi o kontynuacji serialu dopiero teraz mamy pierwsze potwierdzenie z planu o pracach nad kolejnymi odcinkami. Virginia Gardner (Karolina Dean) udostępniła na instagramowym story zdjęcia, które ukazywały zabawy między nią a jej aktorami – kolegami. W tle można zauważyć specjalne krzesła, co potwierdza, że prace na planie ruszyły. 

Runaways
Na planie „Runaways” ruszyły prace do sezonu 2.

Mimo że mogłoby się wydawać, że po 1. sezonie twórcy wyczerpali już swoje pomysły, to trzeba pamiętać, że jeżeli postanowią śledzić książki, to produkcja może mieć jeszcze kilka zaskakujących zwrotów akcji. Pojawił się pomysł na crossover między „Runaways” a „Cloak and Dagger”, ale na chwilę obecną mamy niewiele informacji na ten temat. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać, aby dowiedzieć się czegoś więcej.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Runaways

Bohaterami serialu jest szóstka nastolatków, których drogi rozeszły się po śmierci dawnej koleżanki. Po odkryciu prawdy o swoich rodzicach przyjaciele muszą jednak …