Aktualności

„Lucifer” po wielu problemach otrzymał czwarty sezon. Pojawią się nowe postacie, a jedną z nich będzie pierwsza kobieta. Czy Ewa skusi diabła?

„Lucifer” to historia skupiająca się wokół postaci samego diabła – Lucyfer Morningstar porzucił piekło i przeprowadził się do Los Angeles. Wykorzystując swoje nadnaturalne zdolności, zaczyna pomagać policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Serial skasowany przez stację Fox doczekał się przejęcia przez platformę Netflix, po głośnej akcji fanów, mającej na celu uratowanie go.

W nadchodzącym czwartym sezonie poznamy bibilijną Ewę (Eve), odgrywaną przez Inbar Lavi („Imposters”). Jak możemy zobaczyć na pierwszym zdjęciu – tym razem wygląda na to, że role się odwróciły i to ona może być w stanie namówić Lucyfera na coś nieodpowiedniego. Jak zdradza sam wcielający się w tytułową postać Tom Ellis:

Lucyfer jest teraz w bardzo emocjonalnym stanie – nie żeby miał się do tego przyznać – gdy zniknąd pojawia się Ewa. Przypomina ona Lucyferowi o człowieku, a raczej diable, którym wcześniej był. Ona nigdy go nie zapomniała. I kocha go.

lucifer, netflix, sezon 4

Pierwsze zdjęcie z planu czwartego sezonu

Premiera czwartego sezonu zapowiadana jest na 2019 rok, ale dokładna data nie jest znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lucifer

Znudzony władca piekieł Lucyfer postanawia przenieść się do Los Angeles i otworzyć klub nocny. Jednak i to nie daje mu pełnego zaspokojenia, więc używając swoich …


Aktualności