Aktualności

Według nieoficjalnych źródeł Otis nie zamierza jeszcze zamykać swojej szkolnej poradni seksualnej – brytyjski serial powróci z kolejnym sezonem.

Jak podaje portal SpoilerTV, Netflix „po cichu” przedłużył „Sex Education” o trzeci sezon. Platforma nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. 

Tymczasem sezon drugi, którego zwiastun możecie zobaczyć poniżej, już jutro znów zabierze nas do liceum w Moordale, by tam ukazać wszystkie blaski i cienie okresu dojrzewania. 

„Sex Education” to bardzo dobrze przyjęta przez widzów i krytyków historia Otisa (Asa Butterfield) – nieśmiałego licealisty, dla którego sprawy dotyczące ludzkiej seksualności nie mają tajemnic, a to za sprawą wychowania przez matkę-seksuolożkę. Jak się okazuje, Otis może być jedyną nadzieją dla swoich szkolnych rówieśników, którzy są zagubieni w tym świecie oraz zawstydzeni własną cielesnością. Zakłada więc wraz ze szkolną buntowniczką Maeve (Emma Mackey) swego rodzaju poradnię i za pieniądze pomaga uczniom rozwiązać ich, często dość nietypowe, problemy dotyczące seksu. 

Serial dostępny na platformie Netflix. 

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sex Education

Serial opowiada historię Otisa Thompsona, który jest aspołecznym nerdem, mieszkającym ze swoją matką – seksuolożką. Chłopak miał to szczęście w swoim młodym życiu, …


Aktualności