Aktualności

Zaledwie 17 stycznia na Netflixie pojawił się drugi sezon hitowego serialu „Sex Education”, a już potwierdzono jego trzecią serię. Prace na planie mają ruszyć wkrótce.

„Sex Education” to jeden z największych hitów Netflixa. Serial skupia się na postaci nastoletniego Otisa (Asa Butterfield), syna znanej seksuolożki (Gillian Anderson), który za namową koleżanki Maeve (Emma Mackey) postanawia udzielać w szkole porad seksualnych za odpowiednią opłatą. Szybko okazuje się, że zapotrzebowanie na jego usługi jest ogromne. Jednak wbrew pozorom produkcja nie jest skierowana tylko do młodych widzów. 

Niecały miesiąc temu platforma streamingowa Netflix wypuściła drugi sezon serialu. Teraz w zabawny sposób potwierdziła produkcję trzeciej serii. W opulikowanym filmiku serialowy dyrektor Groof (Alistair Petrie) oprowadza widzów po szkolnej galerii, prezentując swoich uczniów.

 

Jak na razie nie wiadomo jednak, kiedy zobaczymy nowe przygody Otisa i jego przyjaciół. Prawdopodobnie nastąpi to na początku 2021 roku. Pewne jest jedno – emocji nie zabraknie.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sex Education

Serial opowiada historię Otisa Thompsona, który jest aspołecznym nerdem, mieszkającym ze swoją matką – seksuolożką. Chłopak miał to szczęście w swoim młodym życiu, …


Recenzje