Aktualności

Platforma Netflix podała datę premiery kolejnego sezonu „Sex Education”. To już za niecałe dwa miesiące.

Serial opowiada historię Otisa Thompsona, który jest aspołecznym nerdem, mieszkającym ze swoją matką – seksuolożką. Chłopak miał to szczęście, że seks nigdy nie był w jego domu tematem tabu. Dorastał w otoczeniu podręczników i filmów dla dorosłych – można powiedzieć, że jest specjalistą w tym temacie. No,prawie. Jest też prawiczkiem. To jednak nie przeszkadza mu, żeby założyć tajny klub edukacji seksualnej dla uczniów liceum, gdzie w przystępny dla przeciętnego nastolatka sposób uczy o seksie. W projekcie pomaga mu Maeve, która ma opinię niegrzecznej dziewczynki. Otis i Maeve zaczynają rozwiązywać najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące problemy swoich kolegów i koleżanek ze szkoły, dotyczące seksu, po drodze odkrywając, że być może sami potrzebują terapii.

Netflix poinformowal, że premiera drugiego sezonu będzie mieć miejsce 17 stycznia. To wspaniała wiadomość dla fanów! 

sex education, netflix, sezon 2
Plakat promuący 2. sezon

Pierwszy sezon spotkał się z bardzo dobrym odbiorem. Fani chwalili twórców za tematy poruszone w serialu. Serial jest dostępny na platformie Netflix.

Źródło: Netflix

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sex Education

Serial opowiada historię Otisa Thompsona, który jest aspołecznym nerdem, mieszkającym ze swoją matką – seksuolożką. Chłopak miał to szczęście w swoim młodym życiu, …


Recenzje


Aktualności