1
Aktualności

„Seven Seconds” nie okazał się tak wielkim hitem jak zakładano i Netflix anulował go po niecałych dwóch miesiącach od premiery.

Wszystko zmieniło się w mgnieniu oka dla rodziny Brentona Butlera – czarnoskórego nastolatka, którego przypadkowo potrącił biały policjant i zostawił na mrozie na śmierć. Wydarzenie to jest podstawą wybuchu konfliktu na tle rasowym w Jersey City. Próba zatuszowania zbrodni i jej następstwa prowadzą do rozprawy stulecia. Serial skupia się na pokazaniu życia ludzi, a nie tylko krzykliwych nagłówków związanych z głośną sprawą. Twórczynią serialu jest Veena Sud („The Killing”).

Jak wypowiedziała się Cindy Holland, wiceprezes produkcji oryginalnych Netflixa:

Uwielbiamy pracować z Veeną Sud, Reginą King i całą obsadą oraz ekipą „Seven Seconds”. Stworzyli oni niezwykle przekonujący, wpasowujący się w obecne czasy i istotny serial kryminalny. Pierwszy sezon jest kompletną historią, którą z dumą będziemy udostępniać na Netflixie przez kolejne lata.

Seven Seconds, Netflix, kasacja
Kadr z serialu „Seven Seconds”
 

W obsadzie pojawili się między innymi: Regina King („American Crime”), Clare-Hope Ashitey („Doctor Foster”), Russell Hornsby („Grimm”), Beau Knapp („Shots Fired”), Michael Mosely („Ozark”), David Lyons („Revolution"), Raul Castillo („Atypical”) i Zackary Momoh („No Offence”).

Pierwszy sezon serialu spotkał się z mieszanymi opiniami: w serwisie Rotten Tomatoes osiągnął 77% z oceną 6,18/10 i otrzymał certyfikat „świeżości”.

Źródło: deadline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Seven Seconds

Historia ma miejsce w społeczeństwie, które wolałoby być zabawiane niż informowane. Gdy nastolatek pochodzenia afroamerykańskiego zostaje ciężko zraniony przez …


AktualnościRecenzje