Aktualności

Twórca serialu „The Orville” obiecuje, że drugi sezon będzie nieco dłuższy od pierwszego, a akcja odejdzie od komediowego spojrzenia na science fiction.

Przygody załogi statku Orville podzieliły zarówno fanów gatunku jak i krytyków. Pierwsi pokochali liczne nawiązania i inspiracje do „Star Trek”, drudzy je krytykują, dodając do listy zarzutów humor niskich lotów. Nie jest tajemnicą, że MacFarlane jest oddanym fanem przygód Enterprise, stąd tak liczne kontrowersje.

 

Kadr z serialu „The Orville”
 
 

Podczas promocji innego swojego projektu, jakim jest „Family Guy”, MacFarlane zapowiedział, że drugi sezon „The Orville” będzie liczył co najmniej 14 odcinków, jednak data premiery może się przedłużyć, być może nawet do przyszłego roku. Jako powody można przyjąć fakt, że MacFarlane jest aktualnie jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów w Hollywood oraz że efekty specjalne, którymi jest naładowany „The Orville”, wymagają dużego nakładu pracy. Twórca serialu dodał, że kolejny sezon będzie bardziej skupiać się na science fiction niż na komedii, co na pewno wywoła kolejne dyskusje wśród widzów.

„The Orville” osiągnął bardzo dobre wyniki oglądalności, plasując się na trzecim miejscu wśród seriali emitowanych przez stację FOX. Pomimo tego na decyzję o przedłużeniu produkcji trzeba było czekać aż do emisji siódmego odcinka pierwszej serii.

Na chwilę obecną spekuluje się o dacie premiery na jesień 2018 roku, jednak ten termin może zostać przesunięty.

Źródło: TV Line

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Orville

XXV wiek. Ed Mercer nakrywa na zdradzie swoją żonę Kelly Grayson i bierze z nią rozwód. Rok później zostaje kapitanem statku kosmicznego U.S.S. Orville, na którym …