1
Aktualności

Już od przyszłego tygodnia polska widownia Canal+ seriale będzie miała możliwość obejrzenia „Monster”, tajemniczego serialu kryminalnego prosto z Norwegii.

„Monster” to tegoroczna propozycja od naszych skandynawskich sąsiadów. Na północy Norwegii dochodzi do szokującego morderstwa. Dwójka bohaterów, policjantka Helle Gilbert oraz detektyw Joel Dreyer, zostają przydzieleni do śledztwa. Z uwagi na ich różne osobowości oraz metodykę pracy nie są w stanie rozwikłać zagadki. Napięcie narasta, gdy zostaje znalezione całe cmentarzysko ze szkieletami kobiet.

Produkcja zadebiutuje na antenie Canal+ seriale w poniedziałek, 6 listopada o godzinie 20.00. Co tydzień emitowane będą dwa odcinki serialu. Pierwszy sezon produkcji liczy siedem epizodów.

Twórcą skandynawskiego projektu stacji NRK Drama jest Hans Christian Storrøsten, a reżyserką Anne Sewitsky. Siedmioodcinkowa opowieść zdobyła we wrześniu na gali ESA (The European Script Awards) nagrodę za najbardziej innowacyjny scenariusz roku. Dzięki odniesionemu sukcesowi serial trafił też na rynek australijski, francuski, szwajcarski, rosyjski, duński, fiński, norweski oraz szwedzki.

Źródło: http://canalplus.pl

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Kociara
    Kociara

    Czuję się mocno zainteresowana, to grzebanie zwłok w taki dziwny sposób przykuwa uwagę. Mam nadzieję, że serial nie bez powodu odniósł sukces i podbije nasze serduszka :)