Aktualności

Emocje po niedawnym skasowaniu „Daredevila” nadal nie opadły. Fani wciąż zastanawiają się, co miała oznaczać wiadomość o powrocie postaci w przyszłych projektach Marvela i czy możemy liczyć na powrót serialu. Na temat stanowiska w sprawie przywrócenia tej oraz innych produkcji wypowiedział się Kevin Mayer z zarządu Disneya.

Rok 2018 okazał się trudny dla tworzonych przez Netflix produkcji bazujących na komiksach Marvela. Po wypuszczeniu nowych sezonów dla każdego z czterech seriali trzy z nich doczekały się ostatecznie anulowania, w tym najbardziej chwalona seria, czyli „Daredevil”. Po tym wydarzeniu można spodziewać się, że nadchodzące sezony produkcji „Jessica Jones” oraz „The Punisher” też okażą się ostatnimi.

W wywiadzie przprowadzonym przez portal The Hollywood Reporter Kevin Mayer z zarządu Disneya odpowiadający za nadchodzącą platformę i międzynarodowe umowy, został zapytany o to, czy rozważyłby przywrócenie seriali Marvela, które zostały skasowane przez Netflixa. Odpowiedź może dać nadzieję fanom:

To seriale o bardzo dobrej jakości. Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, ale jest taka możliwość.

netflix, marvel, daredevil, disney, kevin mayer
Kevin Mayer

Już od momentu skasowania tych seriali nie brakuje spekulacji na temat tego czy nie powrócą one na platformie Disney+, która ma zadebiutować w przyszłym roku. Największą przeszkodą jest jednak klauzula w umowie z Netflixem, wedle której bohaterowie nie mogą pojawić się w żadnej produkcji, poza tymi tworzonymi dla Netflixa, przez dwa kolejny lata. Kolejnym typowanym miejscem jest Hulu, przynależące do Disneya, które według słów Mayera też ma stać się platformą międzynarodową. Na oficjalną informację czy doczekamy się przywrócenia „Daredevila” bądź innych produkcji trzeba jednak jeszcze poczekać.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …


AktualnościNetflix żegna się z „Daredevilem”

„Daredevil” to produkcja będąca koprodukcją Marvela i Netflixa. Opowiada o niewidomym prawniku z Hell’s Kitchen, który dzięki niezwykle wyczulonym pozostałym …