Aktualności

Seriale produkowane dla Apple TV+ otrzymały zamówienie na kolejny sezon jeszcze przed startem platformy. Co oprócz tego wiemy o nadchodzących produkcjach?

Jak podaje portal Deadline, „For All Mankind” nie musiało długo czekać na zamówienie drugiego sezonu, a co więcej, produkcja kolejnych odcinków ma rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu. Serial opowie o alternatywnej rzeczywistości, w której obywatel Związku Radzieckiego jako pierwszy postawił stopę na Księżycu, a wyścig kosmiczny trwa do dziś. Scenarzystą jest m.in. Ronald D. Moore, czyli twórca „Battlestar Galactica”. 

Z kolei The Hollywood Reporter donosi, że zamówienie na kolejny sezon dostały również inne seriale tej platformy. „The Morning Show” ma powrócić z drugim, 10-odcinkowym sezonem oraz nową główną postacią męską, która ma zastąpić bohatera odgrywanego przez Steve’a Carella („The Office”), mającego kontrakt na zaledwie jeden sezon. Koszt produkcji obu sezonów to 300 mln dolarów, co nie dziwi przy tak gwiazdorskiej obsadzie, w której znajdują się zarówno Jennifer Aniston („Friends”), jak i Reese Witherspoon („Big Little Lies”), które są nie tylko aktorkami, lecz także producentkami wykonawczymi tego serialu, a za każdy odcinek otrzymają 2 mln dolarów. 

„See”, czyli apokaliptyczna wizja przyszłości, w której cała ludzkość, z wyjątkiem dwójki nowo narodzonych dzieci, straciła wzrok, również doczeka się kolejnych odcinków. Budżet serialu z Jasonem Momoą („Game of Thrones”) w roli głównej wynosi 240 mln dolarów za dwa sezony.  Na drugi sezon może liczyć także „Dickinson”, które opowie historię młodości tytułowej wielkiej amerykańskiej poetki (w tej roli zobaczymy Hailee Steinfeld), komediowa antologia o imigrantach „Little America” oraz „Home Before Dark”, opowiadające o młodej detektyw granej przez Brooklynn Prince („The Florida Project”). 

Dickinson, Apple TV+
Hailee Steinfeld w serialu „Dickinson”

Premiera Apple TV+ nastąpi już 1 listopada, także w Polsce, a koszt miesięcznego abonamentu wynosić będzie 24,99 zł za miesiąc z siedmiodniowym darmowym okresem próbnym. W dniu startu na platformie znajdziemy m.in. „The Morning Show”, „See”, „For All Mankind”, „Dickinson”, „Snoopy in Space” oraz „Ghostwriter”.

Informacje te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone przez Apple. 

Źródło: deadline.com, hollywoodreporter.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności