Aktualności

Były prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama i jego żona prowadzą rozmowy z Netflixem na temat stworzenia i być może poprowadzenia kilku programów.

Para prezydencka przez ostatni rok od zakończenia pełnionych obowiązków, trzyma się na medialnym uboczu. Nie jest to nic dziwnego; taka już tradycja w USA, że ustępujący przywódcy wraz z żonami zaszywają się z dala od kamer. Małżeństwo Obamów ma chyba jednak ochotę zmienić ten stan rzeczy, o czym mogą świadczyć najnowsze doniesienia. Obamowie prowadzą zaawansowane rozmowy z Netflixem na temat produkcji i prowadzenia kilku programów, które miałyby się pojawić na platformie streamingowej. Jakkolwiek szokująco może brzmieć, nie jest to wcale zły ruch zarówno dla Netflixa, jak i pary prezydenckiej.

Barack Obama, Michelle Obama, Netflix

Michelle i Barack Obama

Michelle i Barack cieszą się ogromna popularnością wśród amerykańskiego społeczeństwa, a ich opinie są cenione przez wielu zwykłych obywateli, ważnych polityków oraz biznesmenów. Większość zwolenników widziałoby ich w programie o politycznym wydźwięku, jednak szansa na to jest bardzo mała. Małżeństwo Obamów wolałoby skupić się na opowiadaniu inspirujących historii, które zachęcą ludzi do działania i podniosą ich na duchu.

Na chwilę obecną nie ma żadnych szczegółowych informacji dotyczących roli Obamów w tym projekcie, poza tym, że będą producentami. Nie znamy też zarysu samego pomysłu.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.