Aktualności

Stacja NBC ogłosiła rozpoczęcie prac nad serialem opartym na kasowym hicie „Bad Boys 2”.

Premiera drugiej części filmu o niegrzecznych i pyszałkowatych policjantach miała miejsce już 15 lat temu. Pomimo niezbyt ciepłego przyjęcia wśród krytyków i fanów, produkcja przyniosła ogromne zyski studiu Columbia Pictures. Stacja NBC ogłosiła, że zamierza wyprodukować serial bazujący na postaci, którą widzowie mogli poznać w drugiej części przygód policjantów z Florydy, czyli Syd, granej przez Gabrielle Union.

Serial nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, ale wiemy trochę na temat fabuły. Syd, po odejściu z Agencji ds. Wdrażania Obrotu Lekarstw (DEA), rozpoczyna nową pracę w policji na terenie Los Angeles. Świeży start w nowym środowisku nie będzie łatwy, szczególnie w połączeniu z jej nową partnerką, graną przez Nancy McKennę. Syd będzie musiała poradzić sobie z niezbyt przyjazną „koleżanką”, która, jako pracująca matka, patrzy na jej status wolnej i niezależnej kobiety z wielką zazdrością. Dwa zupełnie odmienne charaktery w jednym radiowozie to temat na fabułę stary jak świat, jednak, jak do tej pory, rzadko widziany z perspektywy kobiet.

Bad Boys 2, serial, NBC, Gabrielle Union, Syd, Will Smith, Martin Lawrence
Zdjęcie promujące film „Bad Boys 2”

 

Union, poza graniem głównej postaci, jest również producentem serialu wraz z Brandonem Sonnierem („The Blacklist”), który napisze scenariusz oraz Brandonem Margolisem („The Office”). W produkcję zaangażowani są również: Jerry Bruckheimer, który stworzył markę „Bad Boys”, Jonathan Littman („Lucifer”), KristieAnne Reed („CSI: Cyber”), Jeff Gaspin („To Tell The Truth”), Jeff Morrone („Beign Mary Jane”) oraz Doug Belgrad („Peter Rabbit”).

Serial dla stacji NBC zrealizują Sony Pictures Television, Primary Wave Entertainment wraz z Jerry Bruckheimer Television i 2.0 Entertainment.

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji na temat reszty obsady, nieznana jest również data premiery.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.