Aktualności

Nina Dobrev od rozstania z „The Vampire Diares” nie występowała w produkcjach telewizyjnych. Ta sytuacja już wkrótce ulegnie zmianie. Jak donoszą media, aktorka zagra główną rolę w komediowym serialu od stacji CBS, „Fam”.

„Fam” opowie historię Clem, która wiedzie udane życie u boku ukochanego narzeczonego. Sytuacja zmieni się, gdy do pary wprowadzi się młodsza, przyrodnia siostra kobiety, Shannon, która ma serdecznie dość ich ojca. Clem nie widziała taty od 10 lat i okłamuje najbliższych, mówiąc, że zmarł. Prawda jest jednak taka, że specyficzny charakter mężczyzny doprowadzał do wielu żenujących sytuacji… a w idealnym świecie Clem nie ma na nie miejsca.

Nina Dobrev jest znana przede wszystkim z roli Eleny Gilbert w serialu „The Vampire Diares” od stacji The CW. Aktorka rozstała się z produkcją po szóstym sezonie i powróciła jedynie w finale ósmej, ostatniej serii. W nadchodzącym serialu od CBS Dobrev będą partnerować Odessa Adlon („Nashville”) w roli Shannon oraz Tone Bell („Disjointed”), który zagra Jaya, narzeczonego Clem. Reszta obsady pozostaje nieznana. Autorką scenariusza jest Corinne Kingsbury („Back in the Game”), zaś na stołku reżysera zasiądzie Scott Ellis („Modern Family”).

nina dobrev, fam, cbs
Nina Dobrev jako Elena Gilbert 

Planowana data premiery nie jest znana.

Źródło: tvline.com, deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.