Aktualności

Skasowanie przez Netflixa serialu „Sense8” nie przeszło bez echa i po długich zmaganiach fanom udało się wywalczyć zakończenie historii w postaci finałowego odcinka. Jedno jest pewne – będzie się w nim sporo działo, a najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają.

„Sense8” opowiada o grupie ludzi, których dzieli wiele kilometrów – wszyscy są w stanie komunikować się ze sobą telepatycznie czy nawet korzystać wzajemnie ze swoich zdolności. Trzymają się razem, ponieważ ich moce sprawiają, że dla wielu osób wydają się niebezpieczni.

Drugi sezon produkcji zakończył się cliffhangerem, finałowy odcinek ma więc przed sobą spore wyzwanie odpowiedniego zamknięcia wątków historii, która pierwotnie planowana była na pięć sezonów.

Sense8, finał, Netflix, Amor Vincit Omnia

Sense8, finał, Netflix, Amor Vincit Omnia

Sense8, finał, Netflix, Amor Vincit Omnia

Wszystkie zdjęcia można obejrzeć TUTAJ.

Decyzja o kasacji zapadła po niecałym miesiącu od wypuszczenia przez platformę Netflix drugiego sezonu produkcji. Serial był uwielbiany przez tłumy fanów na całym świecie i chwalony między innymi za przedstawienie postaci o różnym pochodzeniu oraz orientacji. W związku z kasacją fani rozpoczęli kampanie w mediach społecznościowych, mające na celu wywalczenie przynajmniej finałowego odcinka, co ostatecznie udało się osiągnąć.

Premiera finałowego odcinka „Amor Vincit Omnia” 8 czerwca na Netflixie.

Źródło: netflixlife.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sense8

Ósemka ludzi obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami pomimo dzielących ich kilometrów nawiązuje przyjaźń. Mogą telepatycznie porozumiewać się z pozostałymi członkami …


Aktualności