Aktualności

Wielkimi krokami zbliża się koniec serialu „Sense8”. W zeszłym roku Netflix poinformował o kasacji produkcji po drugim sezonie, wywołując burzę w mediach społecznościowych. W sieci pojawił się zwiastun finałowego odcinka, który swoją premierę będzie miał już 8 czerwca 2018 roku.

Problemy finansowe i słaba oglądalność – te czynniki zaważyły na skasowaniu „Sense8”. Fani produkcji byli tym bardzo rozczarowani. W sieci ruszyły akcje i petycje mające na celu cofnięcie decyzji – Netflix częściowo przychylił się do tej prośby, decydując się na nakręcenie odcinka specjalnego, który ma ostatecznie pozamykać wszystkie wątki i zapewnić widzom satysfakcjonujące zakończenie. 

Finałowy odcinek został zatytuowany „One Last Mission” i będzie trwał aż 151 minut. Sprawy osobiste zejdą na bok, kiedy główni bohaterowie, ich pomocnicy i pewni nieoczekiwani sojusznicy staną razem do misji ratunkowej i walki z OOB, aby uchronić przyszłość wszystkich Sensatów.

Sense8, sezon 2, finał

„Sense8” opowiada o losach ośmiorga rozsianych po całym świecie ludzi, którzy doświadczają potężnych wizji i stają się ze sobą w niezwykły sposób połączeni. Dzięki temu widzą się i rozmawiają ze sobą tak, jakby przebywali w tym samym miejscu, a oprócz tego znają swoje najskrytsze tajemnice. Sensaci muszą nie tylko oswoić się z nową zdolnością i przyzwyczaić do pozostałych członków grupy, ale również dowiedzieć się, dlaczego ich życie jest w niebezpieczeństwie.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sense8

Ósemka ludzi obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami pomimo dzielących ich kilometrów nawiązuje przyjaźń. Mogą telepatycznie porozumiewać się z pozostałymi członkami …