1
Aktualności

Gdy Netflix ogłosił kasację swojego oryginalnego serialu „Sense8”, mnóstwo fanów na całym świecie było załamanych tą informacją. Natychmiast rozpoczęto próby ocalenia produkcji i wpłynięcia na zmianę decyzji platformy. Prośby zostały wysłuchane: otrzymamy jeszcze jeden odcinek tej historii, który ma odpowiednio ją zakończyć. Właśnie udostępniono plakat zdradzający jego datę premiery.

„Sense8” opowiada o ósemce ludzi z różnych stron świata, połączonych ze sobą parapsychicznie. Muszą ze sobą współpracować, by ustrzec się przed tymi, którzy uważają ich za zagrożenie dla świata. Drugi sezon zostawił widzów z cliffhangerem, miejmy zatem nadzieję, że finałowy odcinek pomoże odpowiednio zamknąć historię i rozwiać wszelkie wątpliwości. Plakat finałowego odcinka, zatytułowanego „Amor Vincit Omnia”, udostępniła na swoim profilu na instagramie jedna z aktorek – Tina Desai (desaitina), wcielająca się w Kalę.

Sense8, finałowy odcinek, data premiery

 

Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon serialu były bardzo dobrze odebrane przez fanów i chwalone między innymi za pokazanie osób o różnym pochodzeniu oraz orientacji. W serwisie Rotten Tomatoes osiągnęły kolejno ocenę 6,26/10 z 69% „świeżości” oraz 7,5/10 z 89% „świeżości” od krytyków.

Premiera finałowego odcinka tej historii 8 czerwca na Netflixie.

Źródło: instagram

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sense8

Ósemka ludzi obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami pomimo dzielących ich kilometrów nawiązuje przyjaźń. Mogą telepatycznie porozumiewać się z pozostałymi członkami …


Aktualności