2
Aktualności

Coraz większymi krokami zbliża się emisja finałowego odcinka „Sense8”. W związku z tym stacja Netflix postanowiła udostępnić filmik promujący.

„Sense8” opowiada o ósemce ludzi, którzy urodzili się tego samego dnia. Są obdarzeni nadprzyrodzonymi zdolnościami. Pomimo dzielących ich kilometrów mogą komunikować się ze sobą telepatycznie, a w sytuacji zagrożenia są nawet w stanie skorzystać ze zdolności innej osoby. Razem starają się uniknąć problemów związanych ze swoją odmiennością.

W zajawce możemy zobaczyć sceny z serialu oraz aktorów wypowiadających się na temat produkcji. Jedno jest pewne: z pewnością poleją się łzy.

Krótko po premierze drugiego sezonu produkcja została skasowana przez platformę Netflix. Spowodowało to ogromne oburzenie wśród fanów serialu. Natychmiast pojawiły się różne akcje, które miały pomóc ocalić „Sense8”. Jak widać, częściowo się udało, ponieważ platforma zdecydowała się wyprodukować finałowy odcinek, który ostatecznie zamknie wszystkie wątki.

Finał serialu już 8 czerwca.

Źrodło: Netflix

Komentarze

(2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Patrycja Lechnowska
    Patrycja Lechnowska
    @Patrycja

    Boję się oglądać ostatni odcinek 2. sezonu, więc chyba poczekam z tym do 8 czerwca i obejrzę te dwa za jednym razem. :'(

Powiązane

Seriale

Sense8

Ósemka ludzi obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami pomimo dzielących ich kilometrów nawiązuje przyjaźń. Mogą telepatycznie porozumiewać się z pozostałymi członkami …


Aktualności