Aktualności

Selma Blari dołączy do Katee Sackhoff w obsadzie „Another Life”, będącego kolejnym serialem Netflixa dla fanów fantastyki naukowej.

Informacja o dołączeniu Blair do obsady „Another Life” pojawiła się trzy miesiące  po tym, jak Netflix ogłosił swój nowy projekt kierowany przez Aarona Martina oraz Noreen Halpern. Jedną ze znanych nam członkiń obsady jest Katee Sackhoff (kojarzona z serialu „Battlestar Galactica”).

Produkcja opowiadać będzie o załodze statku poczas misji mającej na celu zbadanie pochodzenia tajemniczego artefaktu. Wraz z biegiem czasu okaże się, w jak wielkim niebezpieczeństwie znaleźli się wszyscy uczestnicy ekspedycji. Serial będzie liczył dziesięć odcinków, jednak wciaż nie mamy żadnych informacji na temat planowanej daty jego premiery. 

Selma Blair

Selma Blair, znana widzom z takich produkcji jak „Hellboy” oraz „Hellboy: Złota armia”, wcieli się w postać Harper Glas, influencerki, która dołącza do misji, chcąc być na miejscu, gdy dojdzie do wiekopomnego odkrycia. Wydaje się, że jej bohaterka jest mniej zaangażowana w zadanie, a jej uczestnictwo w nim wynika z chęci osiągnięcia prywatnych korzyści. 

źróło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności