Aktualności

Nowe promo do 3. sezonu „Lethal Weapon” przedstawia Wesleya Cole'a, granego przez Seanna Williama Scotta, pokazując, że zmiana w obsadzie nie zaszkodzi dynamice serialu.

Dodanie Scotta do serii wydaje się być dobrym pomysłem. W końcu aktor w istocie zrobił karierę, grając mężczyzn, którzy specjalizują się w wypominaiu przeszłości innych z sarkazmem i ironią. Jeśli producenci „Zabójczej Broni” są gotowi uchwycić tę samą ujmującą antagonistyczną relację (tylko tym razem na ekranie), dzięki której Mel Gibson i Danny Glover zagrali w takim hicie, a z którego ostatecznie zrodził zaskakująco udany serial telewizyjny, to pewnie trafili do właściwego aktora. A z tego, co widać w krótkim promo, wygląda na to, że Scott będzie dobrym dodatkiem do serii.

 

Trafnie zatytułowane promo „Nowy partner", nie wyjaśnia, co ostatecznie stało się z Riggsem po krwawym 2. sezonie, ale jasno pokazuje, że Murtaugh współpracuje już z – bez niespodzianek – nowym partnerem. W końcówce możemy zauważyć, że postać Scotta jest tak samo „śmiertelna" jak jego poprzednika i że wykazuje to samo lekceważące podejście do swojego osobistego dobra.

Komediowe umiejętności Scotta, w połączeniu z postaciami na ekranie, które grał przez prawie dwie dekady, począwszy od roli Stiflera w „American Pie”, sprawiają, że jest on naturalnie przygotowany do występu. Choć promo jest niestety krótkie, mimo to udaje mu się objąć wszystkie podstawy tego, co widzowie powinni wiedzieć o tym nowym dodatku. Niedługo rozpocznie się premiera trzeciego sezonu, więc nadchodzi czas, aby ustalić, kim naprawdę jest nowy partner Murtaugha.

Ciekawe, czy Cole i Murtaugh będą mogli pracować na tym samym poziomie, co Riggs i Murtaugh, czy też tak naprawdę nie ma znaczenia, kto jest z kim, tak długo jak jeden jest coraz bardziej wytrącany z równowagi psychicznej, a drugi jest zdecydowanie za stary za to „gó**o”.

„Lethal Weapon” w Polsce jest dostępne na kanale TVN 7.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lethal Weapon

Martin Riggs, policjant wywodzący się z Teksasu, po tragicznej śmierci żony i dziecka przeprowadza się do Los Angeles, gdzie pragnie rozpocząć zupełnie nowe życie. …