Aktualności

Stacja Fox ogłosiła, że rolę Martina Riggsa przejmie po Claynie Crawfordzie Seann William Scott. Tym samym trzeci sezon produkcji dostał zielone światło.

„Lethal Weapon” miał ostatnio bardzo duże problemy. Odtwórca jednej z głównych ról został dyscyplinarnie zwolniony, stąd przyszłość całej produkcji stała pod dużym znakiem zapytania. Nie minął nawet tydzień i twórcy serialu poinformowali, że znaleźli zastępstwo dla Clayne'a Crawforda. W rolę policjanta z nietypowymi metodami śledczymi wcieli się Seann William Scott, kojarzony przede wszystkim z rolą Stiflera w filmie „American Pie”.

Seann William Scott, Lethal Weapon, Clayne Crawford, sezon 2, Fox
Sean William Scott
 

Scott najczęściej pojawiał się w produkcjach komediowych, jednak Dana Walden, prezes stacji Fox, bardzo chwaliła jego wybór. Pomimo tego, że decyzja o zmianie w obsadzie nie została podjęta przez samą stację, ale przez Warner Bros, które posiada prawa do marki, Walden jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Obie stacje podkreślają, że wybór odpowiedniego aktora był trudny, ale w zaistniałej sytuacji nie mieli wyboru. Crawford stwarzał nie tylko zagrożenie na planie zdjęciowym, ale także wprowadzał niekomfortową atmosferę.

Nie znamy jeszcze daty premiery trzeciego sezonu.

Źródło: tvline.com/

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lethal Weapon

Martin Riggs, policjant wywodzący się z Teksasu, po tragicznej śmierci żony i dziecka przeprowadza się do Los Angeles, gdzie pragnie rozpocząć zupełnie nowe życie. …


Aktualności