Aktualności

Fani produkcji od MTV czekają już wyjątkowo długo na trzeci sezon serialu, który ma być rebootem historii. W obsadzie serialu pojawiła się właśnie znana aktorka i piosenkarka. Co wiadomo o zapowiadanej historii?

„Scream” to serial bazujący na serii filmów, pod tym samym tytułem. Śledzi losy grupy nastolatków, którzy stają się celem ataku zamaskowanego seryjnego mordercy.

Miejscem akcji trzeciego sezonu, który odetnie się od wcześniejszych wydarzeń, ma być Atlanta. Głównym bohaterem będzie Deion, gwiazda szkolnej drużyny futbolu amerykańskiego, którego zacznie dręczyć tragiczna przeszłość, zagrażająca zarówno jego planom na przyszłość, jak i życiu jego przyjaciół. Całość składać się będzie zaledwie z sześciu odcinków, pod wodzą nowego showrunnera, Bretta Matthewsa („The Vampire Diaries”) i nowej ekipy producentów wykonawczych, w której skład wchodzą: Queen Latifah („The Rap Game”), Shakim Compere („Let's Stay Together”) i  Yaneley Arty („Brotherly Love”).

Do obsady serialu dołączyła Mary J. Blige („Mudbound”, „The Umbrella Academy”), wcielająca się w Sherry Elliot, matkę głównego bohatera. Oprócz niej w sezonie pojawią się: Tyler Posey („Teen Wolf”), Keke Palmer („Scream Queens”), RJ Cyler („I’m Dying Up Here”), Jessica Sula („Recovery Road”) oraz Giorgia Whigham („13 Reasons Why”).

mary j. blige, mudbound, scream
Mary J. Blige w filmie „Mudbound”, za który dostała nominację do Oscara

Data premiery trzeciego sezonu nadal nie jest znana, ale ma nastąpić jeszcze w 2018 roku. Sześć odcinków zostanie wyemitowane w dwuodcinkowych blokach w ciągu trzech wieczorów.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności