Aktualności

Nowa twarz pojawiła się w obsadzie trzeciego sezonu „True Detective”. HBO ogłosiło, że do Mehershala Aliego, Carmen Ejogo i Stephena Dorffa dołączył Scoot McNairy.

Trzeci sezon antologii „True Detective”, na który przyjdzie nam poczekać do 2019 roku, opowie o makabrycznej zbrodni dokonanej w górach Ozark. Ponownie akcja rozgrywać się będzie w trzech różnych okresach, a jej podłożem będzie zaginięcie dwójki dzieci w roku 1980.

Do niedawna znaliśmy nazwiska trzech aktorów, których za mniej więcej rok ujrzymy na ekranie. W rolę detektywa Wayne’a Haysa wcieli się laureat Oscara, Mehershala Ali („House of Cards”). Niedawno dołączyli do niego Carmen Ejogo („Selma”, „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald”) oraz Stephen Dorff („Felon”), a wczoraj stacja HBO poinformowała, że w roli Toma – ojca zaginionych dzieci – obsadzony został Scoot McNairy („Halt and Catch Fire”, „Godless”).

True Detective, True Detective sezon 3, Scoot McNairy, angaż, rola, HBO, true, Detektyw, serial, Detektyw trzeci sezon

Scott McNairy dołącza do obsady „True Detective” 

 

Wraz z nowym sezonem do produkcji powracają osoby, które w dużej mierze odpowiadają za sukces serialu. Producentem wykonawczym ponownie został Nic Pizzolato. Jest on także współodpowiedzialny za scenariusz czwartego odcinka. Na liście producentów pojawiają się ponadto nazwiska Matthew McConaugheya i Woody’ego Harrelsona, którzy w pierwszym sezonie zostali obsadzeni w głównych rolach.

Jak już wspominaliśmy, powrót „True Detective” planowany jest dopiero na 2019 rok. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

True Detective

Serial kryminalny opisujący nietypowe zbrodnie oraz ich rozwiązania. Każdy sezon opowiada inną historię. Seria pierwsza opiera się na losach dwóch detektywów pracujących …