Aktualności

Stacja NBC zdecydowała się na zakup trzech seriali autorstwa Chrisa Morgana – scenarzysty i producenta najnowszych części serii „Fast and Furious”. Co ciekawe, akcja każdej z produkcji skupiać ma się na pracy jednostek policji.

Nie zważając na złą sławę, jaką wśród fanów serii o szybkich samochodach cieszy się Morgan, stacja NBC podjęła decyzję o wyprodukowaniu aż trzech seriali autorstwa amerykańskiego scenarzysty. Jak informuje portal Deadline, każdy z projektów skupi się na innym aspekcie pracy policji. 

Oparte na powieści Dana Simonsa „Darwin’s Blade” to produkcja o Darwinie Minorze – weteranie wojny w Wietnamie, który specjalizuje się we wszelkiego rodzaju śmiertelnych wypadkach. Dzięki niebywałemu instynktowi Dan pomaga policji w sprawach, których nikt inny nie potrafi rozwiązać. 

„MSU” to seria, której klimatem najbliżej do „Fast and Furious”. Dramat traktować ma o motocyklowej jednostce policji i ich niezwykle niebezpiecznych zadaniach.

„Walkaways” to projekt twórców „Chicago Fire”, który opowie o parze nowojorskich detektywów. Młoda, ambitna pani detektyw oraz starszy od niej, cieszący się nie najlepszą sławą weteran wojenny zmagać się będą z najtrudniejszymi sprawami, od których inni wolą trzymać się z daleka.  

Jako że produkcja każdego z trzech seriali znajduje się w bardzo wczesnej fazie, zbliżone daty premier ani obsada wciąż nie są znane. 

Źródło: Deadline

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.