Aktualności

Fani Shondy Rhimes mogą zacierać ręce z podekscytowania – właśnie ogłoszono crossover między dwójką produkowanych przez Shondę seriali: „Scandal” i „How to Get Away with Murder”.

Shonda Rhimes to znana amerykańska producentka oraz scenarzystka serialowa. Wśród twórców dramatów telewizyjnych nie ma sobie równych. Znana jest z takich produkcji jak: „Grey’s Anatomy”, „Private Practice”, „Scandal” czy „How to Get Away with Murder”.

Gwiazda jednej z jej produkcji – Kerry Washington („Scandal”) dodała na swoim Instagramie zdjęcie z planu zdjęciowego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie znajome otoczenie, przedstawiające korytarz sądowy z innej produkcji Shondy Rhimes, „How to Get Away with Murder”.

Do fotografii został dołączony opis:

Hey Ms @violadavis – check it out. This spot look familiar?! Where are you?

Odpowiedź Violi Davis nadeszła bardzo szybko; dodała zdjęcie, na którym znajduje się w Gabinecie Owalnym, dobrze znanym wszystkim widzom „Scandal”.

Wymiana zdjęć między aktorkami wysnuła przypuszczenia dotyczące połączenia fabuły obu seriali. Długo nie musieliśmy czekać na oficjalne informacje. Crossover obu produkcji – „Scandal” oraz „How to Get Away with Murder” został potwierdzony przez Shondę Rhimes na jej oficjalnym profilu na Twitterze. W zamieszczonym tweecie pojawił się krótki fragment scenariusza zawierający moment spotkania Annalise Keating (Viola Davis) z Olivią Pope (Kerry Washington).

Będzie to pierwszy tak znaczący crossover między produkcjami tworzonymi przez Shondę Rhimes.

Wedle informacji ze stacji ABC, do crossovera dojdzie pod koniec sezonów – na przełomie lutego i marca (wtedy planowane są finały obu seriali). Odcinki specjalne zostaną wyemitowane jednego wieczoru. Epizod „Scandal” został napisany przez Raamlę Mohamed oraz wyreżyserowany przez Tony’ego Goldwyna. Z kolei za scenariusz części „How to Get Away with Murder” odpowiada Morenike Balogun i Sarah L. Thompson, a odcinek wyreżyserowała Zetna Fuentes. Jak na razie nie są znane szczegóły dotyczące odcinków.

 „How to Get Away with Murder” i „Scandal” powrócą z nowymi odcinkami po przerwie 18 stycznia.

 

Aktualizacja: 25 stycznia 2018, godzina 14:35

Serwis Entertainment Weekly podaje, że dwugodzinny crossover „Scandal” i „How to Get Away With Murder” będzie miał swoją premierę w czwartek, 1 marca. 

 

Źródło: TV Line / Ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.