Aktualności

Choć drugi sezon „Santa Clarita Diet” zadebiutował na platformie Netflix pod koniec marca, to już teraz wiadomo, że serial powróci z kolejnymi odcinkami. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę dobre opinie, którymi się cieszy. Trzeci sezon będzie miał swoją premierę w przyszłym roku.

„Santa Clarita Diet” opowiada historię rodziny Hammondów, mieszkającej w Santa Clarita. Sheila i Joel są agentami nieruchomości, wiodącymi spokojne życie wraz z córką Abby. Wszystko się zmienia, gdy Sheila nieoczekiwanie zamienia się w zombie. Muszą sobie teraz poradzić ze skutkami tej sytuacji i wszystkim, co ona za sobą niesie, jak choćby tuszowaniem śladów zbrodni.

10-odcinkowy sezon trzeci zadebiutuje w 2019 roku na platformie Netflix. Potwierdzono powrót stałej obsady, na którą składają się: Drew Barrymore („50 First Dates”), Timothy Olyphant („Justified”), Liv Hewson („Dramaworld”) oraz Skyler Gisondo („Wet Hot American Summer: 10 Years Later”). Prace nad scenariuszem do nowego sezonu już trwają.

Santa Clarita Diet, Netflix, sezon 3
Kadr z serialu „Santa Clarita Diet”

 

Obydwa sezony produkcji zostały dobrze przyjęte przez widzów oraz krytyków. W serwisie Rotten Tomatoes osiągnęły odpowiednio 75% „świeżości” z oceną 7,18/10 oraz 82% z oceną 7,08/10. Tym, co wyróżnia serial na tle innych produkcji o zombie, jest humorystyczne podejście do tematu.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Santa Clarita Diet

Sheili i Joel Hammond to przeciętni agenci nieruchomości, mieszkający w Santa Clarita wraz z córką Abby. Nieoczekiwanie pewnego dnia żona umiera, powracając jednak …


Aktualności