Aktualności

Netflix wypuścił zdjęcia promujące drugi sezon swojej zeszłorocznej produkcji, „Santa Clarita Diet”. Pojawi się w nim sporo znanych twarzy. Komedia o zombie powraca już tej wiosny.

„Santa Clarita Diet” skupia się wokół rodziny Hammondów, mieszkających w Santa Clarita, na przedmieściach Los Angeles. Sheila i Joel są agentami nieruchomości wiodącymi spokojne życie wraz z córką Abby, ale wszystko się zmienia, gdy Sheila zamienia się w zombie. Muszą sobie teraz poradzić ze skutkami i ofiarami jej „przypadłości”.

W drugim sezonie komedii do obsady dołączyli:

  • Joel McHale („Community”) i Maggie Lawson („Psych”), jako Chris i Christa, małżeństwo zajmujące się handlem nieruchomościami w Santa Clarita – bardziej przebojowa i odnosząca sukcesy wersja Sheili i Joela.
  • Gerald McRaney („House of Cards”, „This Is Us”) jako Ed Thune, emerytowany pułkownik wojskowy, który pokaże Joelowi, gdzie jest jego miejsce.
  • Zachary Knighton („Happy Endings”) jako Paul, wyluzowany koleś o serbskich korzeniach, chcący poznać prawdę o nieumarłych i zdeterminowany, by to zrobić.

Udostępniono również opis nadchodzącego sezonu:

Drugi sezon zaczyna się dokładnie w momencie, w którym się zatrzymaliśmy. Hammondowie muszą pogodzić się z tym, że Sheila jest już w zaawansowanym stadium swojej przypadłości. Nieumarła mimo wszystko desperacko próbuje wieść normalne życie na przedmieściach i uniknąć łatki potwora. Niestety – mimo, że mordowanie idzie rodzinie coraz lepiej – liczba zaginionych mieszkańców Santa Clarita niepokojąco wzrasta i fakt ten nie może dłużej pozostać niezauważonym. Hammondowie rozpoczynają poszukiwania źródła wirusa, aby zapobiec jego rozprzestrzenianiu i uratować ludzkość (co wydaje się być całkiem ważne). W tych trudnych okolicznościach bezwarunkowa miłość Sheili i Joela umacnia się. Oczywiście, związek z niemartwą osobą nie jest idealny, ale czy takie w ogóle istnieją?

Santa Clarita Diet, sezon 2, Netflix, Zachary Knighton

Santa Clarita Diet, sezon 2, Netflix, Ed Thune, Timothy Olyphant

Wszystkie zdjęcia można obejrzeć m.in. tutaj.

Pierwszy sezon produkcji cieszył się dobrym przyjęciem przez widzów oraz krytyków – w serwisie Rotten Tomatoes osiągnął odznaczenie certyfikowanej świeżości, osiągając ocenę 7,18/10. W stałej obsadzie znajdują się: Drew Barrymore („50 First Dates”), Timothy Olyphant („Justified”), Liv Hewson („Dramaworld”) oraz Skyler Gisondo („Wet Hot American Summer: 10 Years Later”).

Dokładna data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana, ale ma nastąpić jeszcze tej wiosny.

 

Aktualizacja, 21 lutego 2018, godzina 23:00

Platforma Netflix ogłosiła datę premiery swojej produkcji pełnej czarnego humoru, „Santa Clarita Diet”. 2. sezon serialu pojawi się na platformie streamingowej w piątek, 23 marca. Druga seria składać się będzie z 10 odcinków.

Źródło: materiały prasowe, ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Santa Clarita Diet

Sheili i Joel Hammond to przeciętni agenci nieruchomości, mieszkający w Santa Clarita wraz z córką Abby. Nieoczekiwanie pewnego dnia żona umiera, powracając jednak …