Aktualności

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery drugiego sezonu „Salvation”, emitowanego przez stację CBS. Jedna z aktorek udzieliła wywiadu dla portalu tvline.com, w którym zdradziła kilka szczegółów na temat fabuły, bohaterów i samej produkcji drugiego sezonu.

Finał pierwszego sezonu „Salvation” zostawił widzów z ogromnym cliffhangerem, obiecując naprawdę sporo emocji w kolejnej serii. Zagrożenie z kosmosu w postaci asteroidy wciąż jest bardzo realne, tak samo jak groźba wojny domowej w Stanach Zjednoczonych. Pozbawieni nadziei ludzie zgromadzili się w podziemnym bunkrze, oczekując końca świata.

Salvation, CBS, sezon 2, Jennifer Finnigan
Kadr z serialu „Salvation”
 

Premierowy odcinek drugiego sezonu „Salvation” zostanie wyemitowany w CBS już w następny poniedziałek – według Jennifer Finnigan (wcielającej się w Grace Barrows), akcja rozpocznie się zaledwie kilka minut po wydarzeniach z finału pierwszej serii. Jak wiadomo, w bunkrze mieli znaleźć się jedynie specjalnie wytypowani ludzie, którzy uciekli na Arce zbudowanej przez Tanza – ekscentrycznego miliardera. Tak się jednak nie stanie i wśród grupy uwięzionych pod ziemią znajdzie się mnóstwo przypadkowych osób, między którymi powstanie sporo napięć i chaos spowodowany paniką.

Salvation, CBS, sezon 2, Jennifer Finnigan
Kadr z serialu „Slavation”
 

Grace Barrows będzie musiała zmierzyć się z tym, co zrobiła w poprzednim sezonie, co może okazać się trudne, biorąc pod uwagę fakt, że najprawdopodobniej apokalipsa jest nieunikniona. Do tego dojdzie jeszcze tęsknota za córką, której może już nigdy nie zobaczyć. Finnigan dała do zrozumienia, że wątek romansu pomiędzy jej bohaterką a Tanzem może jeszcze powrócić. Aktorka zaznaczyła, że należy zwracać uwagę na każdą pozornie mało znaczącą postać czy szczegół, bo w drugim sezonie nic nie będzie przypadkowe.

Salvation, CBS, sezon 2, Jennifer Finnigan
Kadr z serialu „Salvation”
 

Finnigan opisała drugi sezon jako zdecydowanie inny od pierwszego. W poprzednim cała akcja toczyła się wokół zagrożenia ze strony asteroidy, drugi zaś ma skupić się na tym, jak świat sobie z tym poradzi, skoro prawda wyszła już na jaw. Nadchodząca seria ma być też znacznie bardziej szalona, także w kwestii polityki wprowadzonej do produkcji. „Salvation” na brak zwariowanych pomysłów nie mogło narzekać, zapowiedzi aktorki są zatem bardzo intrygujące.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale