Aktualności

Choć do premiery serialu jeszcze daleko, a produkcja nie ma jeszcze swojej oficjalnej nazwy, to znamy już kilkoro aktorów, którzy wystąpią w nowej, mrocznej odsłonie Sabriny. Historia o nastoletniej wiedźmie ma bazować na komiksach z serii „Chilling Adventures of Sabrina” od Archie Comics.

Ogłoszono kolejne osobny, które dołączą do tworzonej przez platformę Netflix adaptacji komiksu „Chilling Adventures of Sabrina” – są to Michelle Gomez („Doctor Who”), Lucy Davis („Better Things”) oraz Chance Perdomo („„Midsomer Murders”).

Lucy Davis wcieli się rolę jednej z dwóch ciotek, Hildy. Ma ona dwa oblicza – dobre (dba o najbliższych) i złe. Mawia, że warzy słoiki ze złością dla wrogów swojej rodziny, a także miłosne mikstury dla uczniów w Baxter High.

Lucy Davis, Hilda,
Lucy Davis
 

Michelle Gomez wcieli się w Mary Wardell, ulubioną nauczycielkę oraz mentorkę Sabriny (Kiernan Shipka) w Baxter High. Opętana przez służącą diabłu Madam Satan, pani Wardell zmienia się w przebiegłą manipulatorkę, która za wszelką cenę zechcę zwabić Sabrinę na ścieżkę nocy. 

Chance Perdomo zagra Ambrose’a Spellmana, czarownika i kuzyna Sabriny z Anglii. Umieszczony w areszcie domowym przez Radę Czarownic, Ambrose nie może opuszczać domu pogrzebowego, w którym mieszka ze Spellmanami. Dowcipny, marudny i wyznający filozofię panseksualizmu (ludzki potencjał seksualny może i powinien być skierowany na każdego i wszystko), jest jednym ze towarzyszy Sabriny, zawsze gotowym do płatania psikusów i psot.

Chance Perdomo, Michelle Gomez, Sabrina The Teenage Witch Series, Netflix
Chance Perdomo i Michelle Gomez 
 

Serial to mroczna opowieść o dojrzewaniu Sabriny, która zmaga się z pogodzeniem swej dwoistej natury pół wiedźmy, pół śmiertelniczki, jednocześnie walcząc z siłami zła.

 Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sabrina The Teenage Witch

Wychowywana przez ciotki Sabrina w dniu swoich szesnastych urodzin dowiaduje się, że jest czarownicą.


Aktualności