4
Aktualności

W sieci pojawił się rozszerzony trailer drugiej połowy czwartego sezonu „Gotham”. Zwiastun przedstawia dobrze znanych z komiksów bohaterów, którzy pojawili się już w serialu, ale w nie takiej formie.

Najnowszy trailer podzielony został na dwie części. Pierwsza z nich pokazuje to, co wydarzyło się do tej pory. Bruce Wayne i Selina, czyli kobieta-kot, postanawiają połączyć siły, Ivy Pepper knuje, jak przejąć miasto, a Pingwin spędza dnie w więzieniu Arkham, gdzie poznaje Jokera. Druga część to natomiast zapowiedź pojawienia się wielu nowych charakterów w serialu; co ważne, będą to postacie, które ewoluowały na przestrzeni wszystkich sezonów. Najciekawiej wygląda nowe wcielenie Ivy, która zdaje się być coraz bliżej swojego komiksowego pierwowzoru.


Szczegóły drugiej połowy sezonu nie są w pełni znane, ale według oficjalnych informacji, widzowie będą mogli liczyć na rozwinięcie postaci Jima Gordona i jego nierównej walki (jako kapitana policji) ze złem szerzącym się w mieście. Jednak to, co najbardziej rozpala ciekawość fanów, to rodzące się partnerstwo w zbrodni pomiędzy Jokerem a Pingwinem oraz losy Bruce'a po tym, jak zwolnił swojego wiernego sługę Alfreda.

Sezon 4B zadebiutuje już 1 marca. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

(4)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Mateusz Myślicki
  Mateusz Myślicki
  @MateuszMyslicki

  Dobry serial, prawdopodobnie lepszy od każdego serialu Marvela, może oprócz Punishera, do tego trochę w Polsce nieznany.

  Pokaż wszystkie 3 odpowiedzi
  • Magdalena Marciniak
   Magdalena Marciniak
   @MagdalenaMarciniak

   @Pawel_Marek: lepiej sobie radzi w serialach DC? Czy my oglądamy te same produkcje? Flash, Arrow to takie zmarnowane potencjały, że aż boli. DCLOT trzyma się dla mnie tylko dlatego, że nikt chyba o tego nie wymagał zbyt wiele i wiadomo, że będzie nieco kiczowate. Te seriale trafiły do złej stacji, żeby cokolwiek dobrego mogło z nich wyjść. A DC ma świetne podstawy komiksowe, więc ogromny żal.

  • Paweł Marek
   Paweł Marek
   @Pawel_Marek

   @MagdalenaMarciniak: Nie twierdzę, że te seriale są dobre, ale według mnie są lepsze niż produkowane przez Marvela i to tylko moja prywatna opinia.