Aktualności

Wszystko wskazuje na to, że na kolejną podróż do Hawkins będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jak zdradził jeden z aktorów serii, „Stranger Things” powróci do nas nie w 2018, a prawdopodobnie dopiero w 2019 roku.

David Harbour, odtwórca roli komendanta Jima Hoppera, podczas ostatniego wywiadu dla Variety zdradził, że trzeci sezon „Stranger Things” będziemy mogli zobaczyć prawdopodobnie dopiero w 2019 roku:

Myślę, że jedną z najbardziej irytujących dla fanów rzeczy jest to, że wszystko zajmuje nam tak dużo czasu. Prawdopodobnie nie dostaniecie trzeciego sezonu przed 2019 rokiem. Ale prawdą jest, że jak każda dobra rzecz potrzebuje to czasu. Ci faceci pracują naprawdę ciężko. To znaczy, że siedzą w swoim mieszkaniu i piszą po 12-14 godzin dziennie. 

Drugi sezon „Stranger Things” zarówno przez krytyków, jak i widzów uważany jest za największy hit 2017 roku. Można więc przypuszczać, że kolejny sezon okaże się najbardziej wyczekiwaną premierą kolejnych lat. Jak wspomniano już wcześniej, kontynuacja skupi się na dalszych losach głównych bohaterów, którzy muszą w końcu wyjechać z miasta. Szczegóły trzeciego sezonu pozostają jednak na razie wielką zagadką.

David Harbour w roli komendanta Jima Hoopera

 

Fabuła skupia się na czterech przyjaciołach, mieszkających w małym miasteczku w stanie Indiana. Kiedy jeden z nich znika, a w mieście pojawia się tajemnicza dziewczynka, bohaterowie zostają zmuszeni do zmierzenia się z nadprzyrodzonymi mocami i tajemnicami spokojnego dotychczas miejsca.

Twórcami serialu są bracia Matt i Ross Dufferowie, którzy wraz z Shawnem Levym są również jego reżyserami. W obsadzie poprzednich sezonów zobaczyć mogliśmy m.in. Winonę Ryder („Black Swan”), Finna Wolfharda („IT”), Millie Bobby Brown („Intruders”), Gatena Matarazoo („The Blacklist”), Caleba McLaughlina („The New Edition Story”), Noah Schnappa („Bridge of Spies”), Natalię Dyer („I Believe in Unicorns”) i Charliego Heatona („Shut in”).

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …