Aktualności

Ogłoszono już większość głównej obsady reboota serialu z lat 90., „Roswell”, opowiadającego o żyjących na Ziemi kosmitach. Nowa odsłona produkcji zostanie wyemitowana przez stację The CW.

Oryginalna wersja serialu opierała się na powieści „Roswell High”, której fabuła skupiała się na grupie nastolatków, dorastających w miasteczku w Nowym Meksyku. Gdy jedna z dziewcząt dowiaduje się, że trójka jej znajomych z klasy to kosmici, razem z resztą przyjaciół stara się chronić przybyszy przed resztą świata. W codziennym życiu towarzyszy im miłość, niebezpieczeństwa i ryzykowne przygody.

W nowej odsłonie bohaterowie są już dorośli. Oprócz ukazania dalszej walki o spokój kosmitów, w serialu poruszony będzie również temat imigracji i starania o powrót jednego z obcych do domu. W oryginalnej wersji mogliśmy zobaczyć aktorów takich jak Jason Behr, Katherine Heigl, Brendan Fehr, Majandra Delfino i Colin Hanks.

Roswell, obsada, reboot, The CW, serial, nowa wersja, aktorzy
Obsada oryginalnej wersji „Roswell”

Kilka tygodni temu ogłoszono, że główną bohaterkę, Liz Ortecho, w nowej odsłonie „Roswell” zagra Jeanine Mason („Grey’s Anatomy”). Serwisy informacyjne doniosły dzisiaj o kolejnych aktorach, którzy dołączyli do obsady.

W trójkę kosmitów, Maxa, Isabel i Michaela, wcielą się: Nathan Parsons („The Originals”), Lily Cowles („BrainDead”) i Michael Vlamis („New Girl”). W reboocie serialu zobaczymy również Michaela Trevino („The Vampire Diaries”) w roli Kyle'a Valentiego, syna szeryfa. Marię i Alexa zagrają z kolei Heather Hemmens („Rise of the Zombies”) i Tyler Blackburn („Pretty Little Liars”).

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: screenrant.com / tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Roswell

Z katastrofy ufo ratuje się trójka dzieci, które zostają adoptowane. Przybrani rodzice nie wiedzą, że są oni kosmitami.