Aktualności

Stacja ABC postanowiła utrzymać w sekrecie szczegóły dotyczące fabuły spin-offu „Roseanne” – „The Conners”.

Po niedawnym skandalu jaki wywołała aktorka grająca główną bohaterkę w serialu „Roseanne”, czego skutkiem była decyzja o kasacji serialu, wciąż wiele się mówi na temat powstającego spin-offu. Twórcy poszli drogą utrzymania fabuły produkcji w tajemnicy, dobrze znaną z innych seriali, takich jak te tworzone przez Marvel albo tzw. Shondaland. Według dyrektorki ABC, Channing Dungey, decyzja ta jest zrozumiała, szczególnie, że wciąż nie jest jasne czym rozpocznie się historia.

The Conners, Roseanne, ABC, spin off, sezon 1
Kadr z serialu „Roseanne”
 

„The Conners” może napotkać wiele trudności podczas tworzenia swojej własnej historii, głównie za sprawą problemów związanych z Roseanne Barr, która portretowała matkę rodziny w serialu „Roseanne”. Wiadomo, że nie pojawi się ona w spin-offie, w przeciwieństwie do reszty obsady – ich obecność została potwierdzona. Nie wiadomo również jaki los zgotują Roseanne scenarzyści, uśmiercą bohaterkę czy może okażą się bardziej łaskawi. Dungey zaznaczyła, że na pewno będzie to duże wyzwanie, ale wierzy, że serial z tego wybrnie. Premiera przewidziana jest na jesień tego roku.

Sprawa wygląda tak, że wciąż czujemy potrzebę opowiedzenia wielu historii z tej rodziny. Nasze marzenie, aby serial umiejscowić w rodzinie z klasy średniej gdzieś na środkowym wschodzie nie zostało porzucone.

Channing Dungey

Źródło: indiewire.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Roseanne

Odrodzenie popularnego serialu z lat 90. o tym samym tytule. Poznajemy bliżej losy amerykańskiej rodziny robotniczej.


Aktualności