Aktualności

Roseanne Barr została zwolniona z serialu, który będzie kontynuowany pod nową nazwą. Czy aktorka zamierza go oglądać?

Jeden zły tweet i tracisz pracę. Przekonała się o tym Roseanne Barr, która umieściła rasistowskiego tweeta. Na reakcję nie trzeba było długo czekać i serial, mimo hitowej oglądalności, został skasowany w kilka chwil. Na szczęście pozostała obsada zareagowała i o niego zawalczyła, dzięki temu już niedługo zobaczymy „The Conners”. 

Aktorka wypowiedziała się na temat tego czy zamierza oglądać kontynuacje produkcji. Jak się okazuje, ma sposób, żeby uniknąć oglądania i słyszenia o serialu. Zamierza wyjechać do Izraela. 

Barr opowiedziała:

Mam szansę na kilkumiesięczny wyjazd do Izraela, by uczyć się z moimi ulubionymi nauczycielami. Tam zmierzam, tam się wyprowadzę i będę się z nimi uczyła. Zaoszczędziłam trochę pieniędzy, jestem taka szczęśliwa, ze mogę się tam udać… Będę mogła uczyć się z każdym rabinem, jakiego będę mogła poprosić o naukę. To dla mnie wielka radość i zaszczyt być żydowską kobietą.

Roseanne Barr
Roseanne Barr

Roseanne Barr nie ma nikomu za złe, że nadal jest związany z produkcją:

Nie będę jej przeklinać lub błogosławić. Będę neutralna. To właśnie zrobię. Będę neutralna, będę trzymać się z dala od tego wszystkiego. Nie życzę nikomu nic złego, ale też nie życzę nic dobrego moim wrogom. Nie potrafię, więc będę neutralna, tak muszę postąpić. Mam problemy psychiczne związane z depresją. Muszę być pośrodku tego, bo inaczej będzie źle. A nie chce żeby to znowu miało miejsce. Już to przerabiałam, w końcu wzięłam ślub z Tomem Arnoldem. Ha ha.

Aktorka zapowiedziała także, że pracuje nad nowym sitcomem:

Jest bardzo zabawny, jestem podekscytowana.

„The Conners” będzie miało premierę 17 października czasu polskiego.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Roseanne

Odrodzenie popularnego serialu z lat 90. o tym samym tytule. Poznajemy bliżej losy amerykańskiej rodziny robotniczej.


Aktualności