Aktualności

To już oficjalne. „Roseanne” zostaje usunięty z ABC. Jednak stacja zamówiła już dziesięcioodcinkowy spin-off serialu o nazwie „The Conners”, w którym ponownie pojawią się wszyscy bohaterowie anulowanej serii, jednak bez tytułowej Roseanne.

Po podpisaniu ugody między ABC a Roseanne Barr, iż nie będzie ona czerpać żadnych zysków finansowych lub posiadać własnego wkładu twórczego, została ogłoszona decyzja o zamówieniu dziesięcioodcinkowego spin-offu tego serialu, zatytułowanego „The Conners”.

Jak pamiętamy, seria „Roseanne” została usunięta w zeszłym miesiącu, po aferze z Barr, która napisała rasistowski tweet. Wpis porównywał dawną urzędniczkę administracji Obamy – Afroamerykankę Valerie Jarrett – do postaci z filmu „Planet of the Apes”. Aktorka zaprzeczyła, że ​​jej intencje były rasistowskie i zaatakowała współpracowników, którzy skrytykowali ją za takie zachowanie.

Roseanne

Ekipa serialu wraz z twórcami

Teraz Roseanne Barr w taki sposób komentuje całą sytuację:

Żałuję okoliczności, które spowodowały, że zostałam usunięta wraz z „Roseanne”. Zgodziłam się na ugodę, aby 200 miejsc pracy ukochanej obsady i załogi mogło zostać uratowanych, a ja życzę wszystkiego najlepszego wszystkim, którzy mają jakikolwiek wkład w serial.

Oczekuje się, że „The Conners” pojawią się na antenie ABC już jesienią. 

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Roseanne

Odrodzenie popularnego serialu z lat 90. o tym samym tytule. Poznajemy bliżej losy amerykańskiej rodziny robotniczej.