Aktualności

Amerykański sitcom nadawany w latach 1988–1997 powrócił w wielkim stylu. Serial został wznowiony, a stacja ABC, po wyemitowaniu dwóch pierwszych odcinków, odnotowała rekordową oglądalność. Tym samym „Roseanne” dostało zamówienie na jedenasty sezon.

To przełom dla telewizji ABC; nikt nie spodziewał się tak dobrych wyników oglądalności, a co za tym idzie –możliwości przedłużenia serialu. Pierwszy odcinek zgromadził przed odbiornikami 17.7 mln widzów z oceną 4.9 w grupie wiekowej 18-49. Drugi epizod poradził sobie jeszcze lepiej – obejrzało go 18.6 mln Amerykanów z wynikiem 5.3. 

Jedenasty sezon będzie liczył trzynaście odcinków, a obsada serialu ma pozostać niezmieniona. Roseanne Barr, John Goodman, Laurie Metcalf, Lecy Goranson, Sara Gilbert, Michael Fishman i Sarah Chalke najprawdopodobniej dalej będą bawić do łez.  

Roseanne, ABC, sitcom, reboot, 11 sezon
Obsada serialu „Roseanne”

Prezes ABC, Channing Dungey, w swoim oświadczeniu wypowiedział się w następujący sposób: 

Cieszymy się, że Ameryka przywitała rodzinę Connerów z powrotem w swoich domach. Show jest tak świeże i aktualne, jak wtedy, kiedy opuściło ekran 21 lat temu. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zespół „Roseanne” ma do zaoferowania w przyszłym roku.  

Sitcom to opowieść o rodzinie Connerów, żyjącej na obrzeżach amerykańskiego miasta. Roseanne i Dan, przeciętni robotnicy, mają trójkę dzieci: Darlene, Becky i Davida. Dzielą swoje smutki i radości, starając się od pierwszego do pierwszego wiązać koniec z końcem.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale