Aktualności

Po prawie 11 latach do amerykańskiej telewizji powraca sitcom „Roseanne”. Pojawił się właśnie zwiastun nadchodzącego, dziesiątego sezonu. Czego możemy się spodziewać?

Serial „Roseanne” opowiadał o rodzinie pochodzącej z klasy robotnicznej. Ich zarobki nie należały do najwyższych, przez co nie byli zbyt stabilni finansowo; mimo wszystko wciąż potrafili dostrzec dobre strony swojego życia. Wszystko się zmieniło, kiedy w dziewiątym sezonie Connerowie wygrali pieniądze na loterii. Teraz, po 11 latach, możemy po raz kolejny śledzić perypetie zwyczajnej, amerykańskiej rodziny.

Do obsady serialu powracają wszyscy aktorzy, w tym m.in. Roseanne Barr, John Goodman, Laurie Metcalf i Michael Fishman. Dodatkowo odtwórczyni głównej roli (Barr) uprzedziła, że spora część najnowszego sezonu będzie opowiadała o wewnętrznych konfliktach pomiędzy liberalnymi a konserwatywnymi członkami rodziny Connerów. Trudno powiedzieć, czy dobrze to wróży sitcomowi, ale być może fani produkcji będą zadowoleni z kolejnej dawki humoru.

Widzowie z pewnością nie mogą doczekać się powrotu „Roseanne”, choć reaktywowanie serialu wzbudziło pewne kontrowersje. Nie wiadomo jeszcze, jak twórcy serialu postanowili wybrnąć z tego, co zaprezentowali w dziewiątym sezonie – wliczając w to śmierć jednego z bohaterów. 

Sitcom powraca 27 marca w amerykańskiej stacji ABC.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Roseanne

Odrodzenie popularnego serialu z lat 90. o tym samym tytule. Poznajemy bliżej losy amerykańskiej rodziny robotniczej.


Aktualności