Aktualności

Pamiętacie kultową serię dla nastolatków o szalonej Lizzie, która miała wiele niezwykłych przygód? Czas więc wrócić do tych czasów! Zobaczcie, kto z oryginalnej obsady serii powróci w revivalu i znów podbije serca fanów.

Disney stawia na powrót rodzinki McGuire w pełnym wydaniu. Z aktualnych doniesień wiemy już, że do swoich poprzednich ról powrócą Hallie Todd (w roli Jo McGuire), Robert Carradine (w roli Sama McGuire) oraz Jake Thomas (w roli Matthewa McGuire). Ogłoszono również, że Hilary Duff powróci do tytułowej roli Lizzie McGuire.

lizie mcguire, disney+
Zdjęcia zapowiadające powrót aktorów

Według oficjalnego opisu zobaczymy Lizzie, która jest już po trzydziestce. Wygląda na to, że ma się świetnie – posiada wymarzoną pracę jako asystentka znanego dekoratora wnętrz w Nowym Jorku, wymarzonego chłopaka i apartament z pięknym widokiem na Brooklyn. Jednak nie wszystko jest tak kolorowe, jak może się to nam wydawać. Z pomocą swoich przyjaciół, rodziny i alter ego z lat dziecięcych w animowanej wersji Lizzie będzie próbowała poradzić sobie z dobrymi i złymi stronami bycia dorosłą.

lizzie mcguire, disney+
Zdjęcie z oryginalnego serialu

Pierwsze odcinki oryginalnej serii o Lizzie McGuire pojawiły się w 2001 roku na Disney Channel i były emitowane, aż do 2004 roku. Po jakimś czasie seria zadebiutowała również na dużym ekranie, gdzie przygodą Lizzie był wyjazd do Włoch i poznanie Isabelle, znanej piosenkarki popu, która do złudzenia przypominała naszą Lizzie.

Ricky Strauss, główny dowodzący marketingu i kontentu Disney+ w oficjalnym oświadczeniu wyznał:

Jesteśmy podekscytowani mogąc przywrócić do życia jedną z najpopularniejszych serii emitowanych na Disney Channel, sprowadzając jednocześnie wiele znajomych twarzy z oryginalnej serii. Wraz z Terii Minsky (twórca oryginalnej serii) na czele oraz Hilary, Hallie, Robertem i Jakiem u jego boku po tych wszystkich latach, to dla nas zaszczyt powitać ich w naszej rodzinie Disney+.

Szef działu kreatywnego Disneya dodał też coś od siebie:

Nie ma Lizzie McGuire bez Hilary Duff, ale nie ma też rodziny McGuire bez Hallie, Roberta i Jake'a. Oryginalna seria ma swoje specjalne miejsce w sercach tak wielu osób, i nie możemy się już doczekać, aby ją przedstawić fanom zarówno tym starszym jak i nowym.

Data premiery serii nie została jeszcze zaplanowana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności