1
Aktualności

Jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, „The Sopranos”, doczeka się wersji kinowej.

„The Sopranos” to jeden z tych seriali, które powstały na początku wielkiego boomu na produkcje telewizyjne. Opowieść o gangsterskich porachunkach, ale także o bardziej przyziemnych sprawach jak kłopoty rodzinne, stała się tytułem kultowym. Dlatego wszystkich fanów jednej z najpopularniejszych, serialowych rodzin zaskoczyła informacja o nakręceniu filmu. Szybko jednak okazało się, że nie jest to do końca to, czego się spodziewano. 

The Sopranos, Rodzina Soprano, film

Kadr z serialu „The Sopranos”

„The Sopranos” doczeka się wersji kinowej jako prequela dla fabuły, która rozegrała się w serialu. Według pierwszych informacji na temat produkcji, w filmie będzie można przyjrzeć się bliżej zupełnie innemu okresowi w historii niż w „The Sopranos”, czyli latom 60. ubiegłego wieku. W mieście, w którym dzieje się akcja, Newark, ten okres to czas społecznych niepokojów. Pomiędzy dwoma grupami wybuchnie zacięty konflikt: z jednej strony barykady staną gangi Afroamerykanów, z drugiej zaś włoska mafia, w tym rodzina Soprano.

Bardzo prawdopodobne, że w filmie, którego tytuł roboczy brzmi „The Many Saints of Newark”, zobaczymy kilka dobrze znanych postaci. Oczywistym jest, że muszą to być bohaterowie, których wiek zgadzałby się z fabułą serialu. Możemy zatem liczyć na pojawienie się ojca Tony’ego Soprano, Giovanniego „Johnny’ego Boya” Soprano wraz z żoną oraz słynnym wujkiem Juniorem.

Za projekt odpowiedzialny jest David Chase. Casting jak dotąd się nie rozpoczął, więc będzie trzeba jeszcze poczekać na informacje na temat obsady.

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Sopranos

Tony Soprano, mąż i ojciec dwójki dzieci, jest głównym bossem mafii z New Jersey. Pogodzenie ze sobą tych dwóch ról bywa dla niego ciężkie, a dodatkowo boryka się …