Aktualności

Cieszący się nie najlepszą sławą wśród fanów „Game of Thrones” ród Freyów prawdopodobnie powróci w 8. sezonie serialu, pod postacią dawno niewidzianej bohaterki.

Tekst zawiera spoilery z 7. sezonu 

W związku z wydarzeniami z pierwszego odcinka 7. sezonu „Game of Thrones”, kiedy to Arya dokonała krwawej zemsty na rodzie Freyów – niewielu podejrzewało, że jego przedstawiciele pojawią się jeszcze na ekranie.

Tymczasem tworzona przez fanów serialu strona Watchers On The Wall podaje, że w obsadzie kolejnego sezonu produkcji HBO pojawi się nieznana szerszej publiczności Danielle Galligan. Nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego, gdyby nie imię postaci w którą wcieli się aktorka.

Sarra to jedna z wnuczek Waldera Freya, którą ostatni raz mogliśmy oglądać w 3. serii, niedługo przed „Krwawymi Godami”. To ją lub jej siostrę bliźniaczkę poślubić miał Robb Stark.  

Choć większość osób, śmierć wszystkich męskich potomków Freya uznała za oficjalny koniec rodu, wiele wskazuje na to, że jedna z przedstawicielek będzie miał do odegrania znaczącą rolę w finałowym sezonie.

Dokładna data premiery 8. sezonu produkcji wciąż nie jest znana. Przypuszcza się jednak, że może być to jesień 2018 roku, a nawet wiosna 2019.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.