Aktualności

Twórcy serialu postanowili uhonorować zmarłego aktora z głównej obsady serialu „Riverdale”, Luke'a Perry'ego. W jaki sposób zamierzają to zrobić?

Powstanie specjalny odcinek w hołdzie dla zmarłego aktora Luke’a Perry’ego i nie będzie przypominał żadnego, który widzieliśmy wcześniej. Twórcy postanowili nawet zmienić format serialu właśnie ze względu na niego.

Pierwszy odcinek nowego czwartego sezonu ma zadebiutować 9 października i ma być przede wszystkim poświęcony Luke’owi, czyli serialowemu Fredowi Andrewsowi. Aktor zmarł niespodziewanie w marcu tego roku.

Riverdale, The CW, Luke Perry

Według słów producenta wykonawczego serialu dla TVLine – Roberto Aguirre-Sacasa będzie to „bardzo samodzielny odcinek.” Odcinek ten nie będzie miał poprzedzającego każdy epizod standardowego „poprzednio w Riverdale” ponieważ wszyscy po obejrzeniu odcinka zgodnie uznali „Wiecie co? To naprawdę nie jest potrzebne.”

Riverdale, The CW, Luke Perry
Luke Perry i Shannen Doherty w młodości

Aktorka Shannen Doherty, która współpracowała z Perrym podczas kręcenia serialu 90210 pojawi się gościnnie w odcinku „Riverdale”, jednakże szczegóły związane z jej postacią nie są jak narazie znane. 

Roberto wypowiedział się również trochę o roli samej Doherty:

Ta rola nie miałaby takiego wydźwięku, gdyby nie Shannen. Jest w tym po prostu świetna, uważam, że dla niej to wszystko jest bardzo realne. Jej postać będzie dzielić scenę z nastolatkami z Riverdale. To będzie potężny moment katharsis. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …