Aktualności

Skandale i kontrowersje; twórcy „Riverdale” dobrze wiedzą, jak manipulować ludzkimi emocjami. Myśleliście, że to już koniec jazdy bez trzymanki? Nigdy nie byliście w większym błędzie. Przedstawiamy spoilery z nadchodzących odcinków serialu stacji CW.

Wielki powrót Black Hodda?

Niedające spokoju Archiemu przypuszczenia wcale nie były takie błędne i nonsensowne? We wcześniejszych odcinkach woźny w liceum Riverdale High, Joseph Svenson, został zidentyfikowany jako seryjny morderca, Black Hood. Zastrzelił go szeryf Keller, który zamknął sprawę grasującego w miasteczku  psychopaty. W niedzielę gwiazda „Riverdale” – KJ Apa (Archie Andrews) – zdradził serwisowi TVLine:

Myślę, że stróż będący Black Hoodem to coś, czego [Archie] nie kupił. Pojawia się wiele przykładów, które mogłyby wskazywać na to, że Black Hood nadal może tam być, co popycha go do wymierzenia sprawiedliwości.

Tymczasowy showrunner, Roberto Aguirre-Sacasa, potwierdził, że morderca powróci, wyjaśniając, że od początku było jasne, że winny to nie zwykły dozorca. Czyżby szykowała się kolejna mroczna gra? 

Archie i Black Hood
Archie w starciu z Black Hoodem
 

Nowy, intrygujący miłosny wątek?

Od nienawiści do miłości? Showrunner serialu zdradza, że zapowiada się odcinek skupiający się na relacjach Cheryl i Toni. Madelaine Petsh (Cheryl Blossom) powiedziała:

Seksualność nigdy nie była dla Cheryl czymś nowym. Jest to coś, co zna od dawna, ale jej mama spowodowała, że Cheryl ją schowała. Terapia konwersyjna była mroczną historią, która miała ją ujawnić. Ale reakcja była przytłaczająca. Witajcie w społeczności [LGBT]. Myślę, że to ważna historia. To niestety wciąż się dzieje – rodzice nie akceptują swoich dzieci. Toni pomaga jej wyjaśnić tę miłość do siebie. To naprawdę piękna i niesamowita relacja.

Jednak nie tylko dziewczęta będą miały swój wielki odcinek. W kolejnej odsłonie zobaczymy coś dotyczącego  Alice, Węży i FP, jednak showrunner nie zdradza, o co dokładnie chodzi.

Cheryl i Toni
Cheryl i Toni
 

Przerażająca kłótnia, a może zgoda?

Zapytany o swoją ulubionę scenę Bughead, aktor Cole Sprouse powiedział, że ujrzy ona światło dzienne dopiero w przyszłym tygodniu. Jak dobrze wiemy, związek Betty i Jugheada od początku był bardzo burzliwy, ze względu na ich różne poglądy, wpływ innych, a przede wszystkim pochodzenie. Nadchodzące, przełomowe wydarzenie zawarte zostanie w scenie pomiędzy Jugheadem, Betty i… Chiciem. Jug to zdaniem innych członków obsady prawdziwy badass drugiego sezonu. Czy posunie się do czegoś skandalicznego?

Betty i Jughead
Betty i Jughead
 

Walka o władzę?

Burzliwy romans, wspólna firma i i nagły start Freda Andrewsa w wyborach na burmistrza Riverdale wzbudziły wiele kontrowersji. Przyjaźń z Lodge’ami zamieniła się w nienawiść, a jedyne łączące ich ogniwo to szaleńczo zakochane w sobie dzieci. Marisol Nichols, która wciela się w rolę Hermione Lodge, potwierdziła, że posiadanie Freda za swojego konkurenta jest jednym z najgorszych koszmarów. Czyżby tata Archiego chciał nieźle namieszać? Hermione pragnie przecież dla miasteczka wszystkiego, co najlepsze i dąży do tego, by Riverdale znów było wspaniałe...

Fred i Hermione
Fred i Hermione
 

Niegrzeczny chłopiec wróci na dobrą drogę?

Chuck Clayton to typowy bad boy, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć wcześniej wyznaczony cel. Wszystkiego panienki jego, czyż nie? Był wzorowym czarnym charakterem, jednak Aguirre-Sacasa ujawnił, że zły chłopiec przejdzie przemianę, aby mógł mieć więcej wspólnego z głównym gangiem. Zmieniona odsłona bohatera może rzucić całkiem nowe światło na jego wcześniejsze wybryki. Czyżby na horyzoncie pojawił się nowy wąż?

Chuck

Chuck
 

Jedno jest pewne: nadchodzące odcinki będą bardzo emocjonujące... 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …