Aktualności

W trzecim sezonie serialu szykuje się ciekawy odcinek, który przeniesie nas w przeszłość. Poświęcony on będzie nastoletnim wersjom rodziców z miasteczka.

„Riverdale” to serial bazujący na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Opowiada o losach nastolatków oraz ich rodziców, zamieszkujących tytułowe miasteczko. Pełno tu zarówno mrocznych tajemnic, jak i typowych dla młodzieży problemów.

W młodszą wersję Hirama, który odgrywany jest przez Marka Consuelosa, wcieli się prawdziwy syn aktora – Michael Consuelos („Go, Diego! Go!”, „Duck Dodgers”). Część nastoletnich wersji rodziców odegrają ich ekranowe dzieci: KJ Apa (Archie) stanie się młodym Fredem, Lili Reinhart (Betty) zagra Alice, Camila Mendes (Veronica) wcieli się w Hermione, Cole Sprouse (Jughead) odegra FP, a Madelaine Petsch (Cheryl) – Penelope.

riverdale, the cw, sezon 3
Michael i Mark Consuelos

Odcinek nazwany „The Midnight Club” będzie czwartym odcinkiem trzeciego sezonu. Skupi się on na pokazaniu grupy obecnych rodziców głównych bohaterów w ich licealnych latach. Jak zapowiada twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa, widzowie poznają wtedy mroczny sekret, który trzymają oni w tajemnicy od tamtego czasu. Zobaczymy również Hermione uczęszczającą do katolickiej szkoły. Możliwe również, że obejrzymy moment, w którym Alice opuściła Serpents, a przynajmniej ma na to nadzieję jej stała odtwórczyni, Mädchen Amick.

Trzeci sezon zadebiutuje już 11 października. Wszystkie odcinki serialu dostępne są na Netflixie.

Źródło: tvline.com / ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …


AktualnościNowa postać w 3. sezonie „Riverdale”

Drugi sezon zakończył się tym, że Archie Andrews został oskarżony przez swojego wroga, Hirama Lodge’a, o przestępstwo, którego nie popełnił. Policja aresztowała …