1
Aktualności

„Riverdale” dodaje nową postać – Evelyn Evernever – do swojego zespołu w trzecim sezonie, którego pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 10 października, na antenie amerykańskiej sieci telewizyjnej The CW.

Drugi sezon zakończył się tym, że Archie Andrews został oskarżony przez swojego wroga, Hirama Lodge’a, o przestępstwo, którego nie popełnił. Policja aresztowała bohatera w związku z postawionymi mu zarzutami.

Riverdale
Kadr z serialu „Riverdale” 

Te wydarzenia stały się okazją do skupienia się na wątku Hirama i zacieśnienia więzi z miastem – z pomocą „Legion of Doom” – i właśnie ten motyw będzie eksplorowany w nadchodzących epizodach.

Riverdale
Hiram Lodge - „Riverdale”

Trzecia seria wprowadzi kilka nowych twarzy do świata Riverdale, jednocześnie dając niektórym aktorom więcej możliwości pokazania się na ekranie. Zarówno Vanessa Morgan (Toni Topaz), jak i Charles Melton (Reggie Mantle) zostali awansowani głównej obsady w nadchodzącym sezonie.

Z kolei nowa bohaterka, Evelyn, jest skyrwającą mroczne sekrety sąsiadką Betty Cooper. Postać ta skomplikuje pewne sprawy, ale tego dowiecie się wkrótce.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Marta K.
    Marta K.
    @Mona

    Mam nadzieję, że sezon 3 będzie lepiej poprowadzony niż drugi :/

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …