Aktualności

Premiera zapowiadanego jakiś czas temu musicalowego odcinka „Riverdale” zbliża się wielkimi krokami. Stacja The CW udostępniła właśnie pierwsze materiały zapowiadające epizod.

W styczniu tego roku pojawiła się informacja, że twórcy „Riverdale” planują zafundować widzom serialu dość nietypowy odcinek. W przepełnionym śpiewem i tańcem epizodzie zatytułowanym „A Night to Remember” uczniowie liceum Riverdale wystawią „Carrie: The Musical”. Zaprezentowany na Broadwayu oryginał jest adaptacją powieści Stephena Kinga, „Carrie”.

Premierę wspomnianego odcinka zaplanowano na 18 kwietnia. Zaprezentowane przez The CW materiały zdradzają, których bohaterów zobaczymy w zbliżającym się epizodzie. 

Riverdale, The CW, musical episode, odcinek musicalowy, musical, Cheryl, Veronica, Josie

Riverdale, The CW, serial, musical episode, odcinek musicalowy, musical, Kevin

Riverdale, The CW, Archie, Betty, musical episode, musical, odcinek musicalowy, odcinek specjalny

Riverdale, The CW, serial, odcinek musicalowy, musical, musical episode, odcinek specjalny, Veronica

 

Co prawda wiadomo już, że w odcinku nie zaśpiewa Cole Sprouse, ale wygląda na to, że przyjdzie nam usłyszeć kilkoro innych aktorów. Będą to między innymi: Lili Reinhart (Betty), Madelaine Petsch (Cheryl), KJ Apa (Archie) oraz Madchen Amick (Alice Cooper). Obecnie emitowany jest drugi sezon produkcji, którego finał zaplanowano na 16 maja 2018 roku.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …


Aktualności