Aktualności

Musicalowe odcinki zyskują coraz większą popularność – nic więc dziwnego, że na taki epizod zdecydowali się również twórcy serialu „Riverdale”.

„Riverdale” opowiada o małym miasteczku, w którym wszyscy mają sekrety. Akcja serialu toczy się wokół Archiego i jego przyjaciół – Veroniki, Betty i Jugheada. Nastolatkowie przeżywają rozterki miłosne, ale mają do czynienia również z tajemnicami skrywanymi przez mieszkańców oraz zagadką morderstwa jednego z uczniów liceum.

Scenariusz do trzydziestego pierwszego odcinka produkcji został zatytułowany „A Night to Remember”. Uczniowie liceum w Riverdale wystawią „Carrie: The Musical”. Oryginalny musical powstał przy współpracy Lawrence D.Cohena, Deana Pitchforda oraz Micheala Gore’a. To prawdopodobnie na nim zostanie oparte przedstawienie, w którym wezmą udział bohaterowie serialu. W tytułową rolę wcieli się Cheryl Blossom (Madelaine Petsch). Na swoim instagramie udziałem w nagraniach pochwaliła się również Madchen Amick, grająca w serialu Alice Cooper. Twórcy udostępnili zdjęcie skryptu:

Carrie:The Musical, Riverdale musical episode, lili reinhart, madelaine petsch, madchen amick, Riverdale musicalowy odcinek
Scenariusz 31. odcinka

W serialu pojawiły się już muzyczne wstawki, jak piosenki w wykonaniu Archiego czy trio Pussycats. Jak wypadnie musicalowy odcinek? Tego dowiemy się niebawem – musicalowy odcinek „Riverdale” zostanie wyemitowany 18 kwietnia.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …