Aktualności

Już wkrótce zadebiutuje magiczny projekt Netflixa – „Chilling Adventures of Sabrina”. Gwiazdy serialu „Riverdale” wypowiedziały się na temat ewentualnego połączenia obu produkcji. Czy każdej z nich podoba się pomysł na zaczarowaną przyszłość?

Riverdale, przedstawione w serialu pod tym samym tytułem, to na pozór spokojne miasteczko, gdzie grasuje morderca Blackhood, który nie cofnie się przed niczym, by dojść do swojego mrocznego i często krwawego celu. Sabrina z „Chilling Adventures of Sabrina” jest natomiast nastoletnią czarownicą, dla której magia to codzienność. Czy dwa tak odległe światy mają szansę na wspólną przyszłość?

Ashleigh Murray, która w świecie „Riverdale” wciela się w rolę Josie McCoy, pomysł crossoveru obu seriali niezbyt się spodobał, gdyż to połączenie, według niej, mogłoby wywołać pewne kontrowersje:

Powiem nie. I mówię nie, ponieważ „Sabrina” jest zupełnie innym światem. Nie wiem, w jaki sposób mieliby nawiązać do jej magii, szczególnie jeśli nie tylko ona by ją posiadała. „Riverdale” oparty jest na tego typu rzeczywistości, że nie jestem pewna, czy połączenie tych dwóch rzeczy razem byłoby czymś, z czego można by się wycofać. Gdyby to była jednorazowa sprawa i jeśli twórcy byliby w stanie rozdzielić te dwa światy, to myślę, że byłoby to zbyt trudne do zrobienia.

Drugiej aktorce, którą jest Vanessa Morgan, wcielająca się w rolę członkini Serpents, Toni Topaz, pomysł połączenia dwóch seriali natomiast bardzo się spodobał:

Powiem, że mi by się spodobało. Byłabym zachwycona, jeśli miałoby to miejsce w Greendale. Dorastając, miałam obsesję na punkcie Sabriny. Kocham magię, kocham to wszystko, bardzo chciałabym, żeby do tego doszło.

Toni Topaz
Vanessa Morgan

 

Crossover produkcji został poruszony wiele razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, mimo to wiele osób potwierdziło, że nie nastąpi to w najbliższej przyszłości.

Lili Reinhart, odtwórczyni roli Betty Cooper, wyjaśniła w lutym:

Myślę, że Betty jest wyłącznie w świecie „Riverdale” i crossover nie ma sensu. Dlatego ostatecznie podjęto decyzję o przeniesieniu nowego serialu do Netflixa – aby „Riverdale” i „Chilling Adventures of Sabrina” pokazały całkowicie oddzielne wszechświaty. Tak naprawdę nie wiem, jaki jest plan Roberto [Aguirre-Sacasa, twórcy obydwu seriali] dla „Sabriny”, jaki aspekt nadprzyrodzony lub jaka magia zostanie wykorzystana. Tego nie ma w „Riverdale”, przynajmniej w tej chwili, więc połączenie obu tych światów nie miałoby sensu.

Trzeci sezon „Riverdale” pojawi się już tej jesieni na The CW.

Dokładna data premiery „Chilling Adventures of Sabrina” nie jest jeszcze znana, jednak serial ma się ukazać jeszcze w tym roku na platformie Netflix.

Źródło: comicbook.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …


Aktualności